Strony28.04.2015

Vita liberata - recenzja

Hej kochani ! :)
Z racji tego że na polu coraz cieplej ( u mnie już pierwsze opalanko zaliczone ) i temperatura sięga nawet 25 °C chciałabym przedstawić Wam samoopalacz dzięki któremu nie będziecie musiały chować bladych nóg lub niszczyć skóry na solarium :)

Kilka słów od producenta:
Vita Liberata to irlandzka marka specjalizująca się w luksusowych produktach samoopalających, dających naturalny efekt be przykrego zapachu, smug i zacieków.
Kosmetyki Vita Liberata pozbawione są zapachu, parabenów, alkoholu i są szybkie oraz łatwe w użyciu. 80% składników jest pochodzenia organicznego ! Idealnie zanikające bez smug i zacieków, z technologią Monisure Lock - 72 godzinne nawilżanie skóry.
Marka posiada szeroki wybór preparatów zarówno jednodniowych zmywalnych, o trwałości 5-7 dni jak i utrzymujących się nawet do  3 tygodni - pHenomenal 2-3 week Mousse - co czyni go jedynym dostępnym na rynku światowym preparatem o tak długiej trwałości !


pHenomenal 2-3 Week Tan Lotion 
( czyli dokładnie produkt który posiadam)
*preparat pozostawia efekt naturalnej opalenizny oraz subtelnej opalenizny utrzymujący się nawet do 2-3 tygodni ( po3-krotnej aplikacji w ciągu doby np. rano/wieczorem/rano)
*idealnie nawilżenie skóry, nawet wrażliwej
*certyfikowane składniki organiczne
*brak przykrego zapachu
*wysycha w momencie kontaktu ze skórą
*natychmiastowy efekt
*dzięki specjalnej rękawicy aplikacji jest szybka i łatwa bez smug i zacieków
*idealny do twarzy i ciałaPrzed:


Po:


Dla mnie jest to produkt idealny ! Co ciekawe, zauważyłam że jeżeli nałożymy produkt wieczorem to rano możemy zmyć zacieki pod prysznicem. Bardzo łatwo się go rozprowadza na skórze. 
Efekt jest naturalny i nadaje się do twarzy.
Vita Liberata kupicie w Sephorze :)


Zapraszam na Instagram https://instagram.com/kineczka_93/ Samoopalacz - Vita Liberata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz